Товариство з додатковою відповідальністю "Яготинське хлібоприймальне підприємство"

Наше підприємство створене ще у 30-х роках минулого століття, а саме - у 1937 році введений в експлуатацію Яготиньский хлібоприймальний пункт. До 70-х років ХХ ст. було побудовано 9 зерноскладів, загальною місткістю зберігання зерна - 17100 т. Реконструкція підприємства почалася з 80-х років ХХ ст. побудований елеваторний комплекс потужністю 35200 т, зерносушарки ДСП-32 ОТ, бункер тимчасового збереження та автомобілерозвантажувачі.

У липні 1998 року орендне підприємство "Яготиньске хлібоприймальне підприємство" було перетворено в процессі приватизації у Відкрите акціонерне товариство "Яготиньске хлібоприймальне підприємство".

На виконання вимог Закону України "Про акціонерні товариства" за рішенням загальних зборів акціонерів, яке відбулося 23 квітня 2010 року, Відкрите акціонерне товариство "Яготиньске хлібоприймальне підприємство" було перейменоване у Публічне акціонерне товариство "Яготиньске хлібоприймальне підприємство"

Підприємство розташоване за адрессою: вул. Привокзальна, 21, м. Яготин, Київської обл.

Наш офіційний сайт www.yagotin-kiev.ua

Для забезпечення виробничо-економічної діяльності ТДВ "Яготинське ХПП" приймає на зберігання зернові, зернобобові та олійні культури, надає послуги з очищення, сушіння, відвантаження зерна, ціни на ці тарифи ви можете дізнатися у нас на сайті в меню "ТАРИФИ"

Основними видами зернових, які обробляє елеватор, є ячмінь, пшениця, соняшник, кукурудза, соя, та інше. Вигідні пропозиції, умови та відносно дешеві послуги елеватора задовільняють як постійних, так і нових клієнтів на території України. Діяльність підприємства грунтується на ціновій конкуренції, що передбачає лояльну цінову політику.

Елеваторний комплекс загальною потужністю одноразового зберігання зернових 52300 т. Максимальна добова потужність по прийманню - 1500т/добу.

Приймання/відвантаження сільскогосподарських культур здіснюється автомобільним та залізничним транспортом через колії ДТГО "Південно-західна залізниця", станція "Яготин".

Сприятливе економіко-географічне розташування дає моєливість проводити заготівлю зерна Бориспільскому, Броварському, Переяславському, Згурівському районах Київської області та районах Полтавської, Чернігівської, Черкаської областей. Крім цього, налагоджена співпраця з господарствами Кіровоградської, Миколаївської, Одеської областей.

До матеріально-технічної бази підприємства на даний час входить: сертифікована лабораторія, яка забеспечує широкий спектр досліджень якості зерна протягом всього часу його зберігання; 9 зерносховищ (об'ємом 17,1 тис. т'), обладнаних сепараторами для очистки зерна в потоці, елеваторний комплекс (об'ємом 35,2 тис. т'), 4 зерносушарки ДСП-32, 4 автомобілерозвантажувача (які дають змогу одночасно приймати різні зернові культури), 8 транспортних одиниць.

Виробничий процес на підприємстві забезпечується персоналом в кількості 51 чоловік. Виробнича структура підприємства складається з таких підрозділів:

  • апарат управління;
  • служба охорони праці;
  • бухгалтерсько-економічний відділ;
  • відділ обліку елеваторного напрямку;
  • виробничо-технічна лабораторія;
  • елеваторний комплекс;
  • технічна служба;
  • відділ охорони.